Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama

Son zamanlarda neredeyse tüm düğünler organizasyon firmasına emanet edilmektedir. Özellikle anne ve babalar için çok değerli olan sünnet düğünleri Tekbir ailemiz tarafından yapılmaktadır. Sünnet düğünü için bizimle hemen irtibata geçen ailelerimizle her durumu detaylı olarak konuşarak yapabileceğimiz hizmetleri tek tek anlatmaktayız.

Farklı tasarım ve konseptte istenilen her sünnet düğünü uzman ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Türkiye’nin en mutaassıp organizasyon firması olarak görevimizi bilip buna göre davranmaktayız. Kır konsepti, Osmanlı temalı, havuz başı ve düğün salonu gibi mekânlarda yapılacak her sünnet düğününü en özel şekilde hazırlamaktayız.

Sünnet Organizasyonunda Doğru Adımlar

Tekbir organizasyon ailesi olarak sizlerden gelen talep doğrultusunda türlü hizmetler sunulur. Osmanlı temalı bir organizasyon için Sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama hizmeti anında sağlanmaktadır. Sünnet tahtında misafir edilen sünnet çocuğumuz çok rahat edecektir. Firmamız tüm detayları düşünerek çok özel zamanların geçirilmesinde destek olmaktadır. Sünnet tahtının yanı sıra gününüzü en özel hale getirecek hizmetler tarafımızca verilmektedir. Ömür boyu hatırlanacak bu özel düğün için en uygun fiyatlar ödeyerek farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Bizlerde bu konuda yanınızda olarak destek sağlamaya çalışmaktayız.

Yeniçeri Kiralamak İçin Hemen Ulaşın

Düğün başlamadan önce yeniçeriler çocuğumuzun yanında yürüyerek tahtına kadar eşlik etmektedir. İslami sünnet organizasyonlarının yanı sıra Osmanlı temalı düğünlerde de tarzımızı konuşturuyoruz. Özel yiyecek ikramlarımızla tüm misafirlerinizi rahat ettirmekteyiz.

Sizlere verdiğimiz hizmetler;

  • Baloncu
  • Semazen kiralama
  • Sünnet tahtı
  • Yeniçeri kiralama
  • Pamuk şekerci

Tüm sünnet düğünü organizasyonlarında kalitemiz ve ilgimizle harika bir ortam yaratmaya devam ediyoruz. Özenli şekilde hazırladığımız sünnet tahtlarının yanında duran yeniçeri ekibimiz sayesinde muhteşem bir görsel şölene hazır olun.

Tekbir Organizasyon için Hemen Güvenin

Tekbir organizasyon ailesi olarak tüm farklı konseptli düğünlerimizi hazırlayarak yanınızda olmaya çalışmaktayız. Yeniçeriler ve diğer tüm Osmanlı tarzı ayrıntılılar için bize her zaman güvenebilirsiniz. Sünnet düğünü için bize her zaman güvenebilirsiniz. Osmanlı motifleriyle en doğru düğün için hemen bize ulaşın. Masaları ve sandalyelerinde buna göre hazırlandığı organizasyonlarda Tekbir farkını hemen hissedeceksiniz.

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama Fotoğraf Galerisi

 

İlginizi Çekebilir: Masa Sandalye Kiralama 

WhatsApp chat