Mehter Takımı Kiralama

Osmanlı zamanında kutlamalar ve ilanlar için kullanılan mehter takımı günümüzde organizasyonlar için kullanılır. Bizler firma olarak mehter takımı kiralama hizmeti veriyoruz. Bu sayede yapılan organizasyonların Osmanlı’dan kalma bir gelenekle daha eğlenceli hale gelmesini sağlıyoruz.

Mehter Takımı Kiralanan Organizasyonlar

Kiralama hizmeti verdiğimiz mehter takımlarımız farklı etkinlikler için kullanılabiliyor.

Yaygın olarak mehter takımı kiralama hizmeti verdiğimiz organizasyonlar arasında şunlar yer alıyor;

  • İş yeri açılışları
  • Düğünler
  • Sünnet düğünleri
  • Konserler
  • Kutlamalar
  • Asker uğurlamaları
  • Kız almalar
  • Festivaller
  • Turistik geziler
  • TV programları

Bu organizasyonlar için kiralanabilen mehter takımımız tercih edilen süre boyunca görevlerini yerine getirerek kişilerin etkinlikte eğlenmelerini sağlıyorlar.

Profesyonel Mehter Takımı İle Hizmet

Firma olarak kiralama hizmeti verdiğimiz mehter takımında yer alan elemanlarımız yıllardır bu işi yapan ve başarılı olan kişilerdir. Profesyonel bir şekilde çaldıkları marşlarla sünnet düğününde ya da açılışta bulunan kişilerin güzel vakit geçirmelerini ve geçmişini anmalarını sağlıyorlar. Kiraladığımız takımımız toplamda 10 kişiden oluşuyor. Ancak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda takımda yer alan kişi sayımız artırılabiliyor.

Sünnetler İçin Mehter Takımı

Mehter takımımız genellikle erkek çocukların sünnet törenlerinde çocukların ve misafirlerin eğlenmesi için kiralanıyor. Takım sünnet düğününün belirlenen bir bölümünde genellikle açılışta sahneye çıkıyorlar. Takımımızın çaldığı çok sayıda marş bulunuyor ve etkinlik boyunca bu marşları çalıyor. Bu marşlar Osmanlı’dan kalma marşlar oluyor.

İstenilen Zamanda Kiralama Hizmeti

Mehter takımımız müşterilerimizin istedikleri günler için kiralanabiliyor. Yaz ya da kış ayı fark etmeksizin yapılacak etkinlikler için hizmet veriyorlar. Kiralama hizmetimizden yararlanmak isteyen kişiler bizimle iletişime geçtiklerinde onlar için rezervasyon yaparak istedikleri tarihte mehter takımının istedikleri adrese gönderilmesini sağlıyoruz. Böylece etkinlikler daha kaliteli geçiyor.

Mehter Takımı Fiyatları

Mehter takımımız için verdiğimiz kiralama hizmeti fiyatımız mehter takımımızın büyüklüğüne ve katılacakları organizasyona göre farklılık gösteriyor. Organizasyonun gün boyu sürmesi ya da ekstra istekler fiyatın değişmesini sağlayabiliyor. Bunun için müşterilerimiz kiralama için firmamızla konuşurken ödeyecekleri fiyat konusunda bilgilendirilerek fiyatları kabul etmeleri sonucunda hizmetimizden yararlanabiliyorlar. Takımımız bu konuda deneyimli olduğu için ödenecek fiyatı hak ederek etkinliğin güzel geçmesini sağlayacağına emin bir şekilde kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Mehter Takımı Kiralama Fotoğraf Galerisi

İlginizi Çekebilir: Masa Sandalye Kiralama 

 

WhatsApp chat