Semazen Ekibi Kiralama

Son zamanlarda toplumumuzda meydana gelen değişimlerden dolayı artık düğün, kına, sünnet düğünü gibi merasimlerde çalgı ekibi yerine semazen gösterileri tercih edilmektedir. Bizlerde uzun zamandır halkımızın talep ve tercihleri doğrultusunda hizmetler vermeye devam ediyoruz.

Ne Gibi Hizmetlerimiz Vardır?

Toplum olarak özel günlerimizin daha özel ve güzel olmasını istemek tabi ki en doğal hakkımız. Bizler, özel günlerinize eşlik etmek ve özel günlerinizi unutulmaz kılmaz için var gücümüzle mücadele vermekteyiz.

  • Sünnet düğünü organizasyonu
  • Nişan organizasyonu
  • Kına organizasyonu
  • Düğün organizasyonu
  • Dini düğün organizasyonu

Her türlü açılış organizasyonlarında sizlerin yanında yer almak için bizleri tercih etmemiz bizim için büyük bir onurdur.

Organizasyonlarımız Nasıl Yapılmaktadır?

Organizasyonlarımız, müşterilerimizin talep ve doğrultusunda planlanmaktadır. Yıllardır devam ettirdiğimiz kaliteli organizasyonların arkasında kaliteli bir ekip yer almaktadır. Sünnet düğünü, kına, düğün gibi merasimlerle çıktığımız bu yolda kurumsal açılışları da ilave ederek çıtayı hızla yukarı çekmeye çalışmaktayız. Her türlü organizasyonlarda ekip olarak elimizden gelenin en güzelini yapmaya özen göstermekteyiz. Bizi tercih etmeniz demek, davetlileriniz için unutulmaz bir jest olacaktır. Güzel günlerinizi bizimle taçlandırmak için bizimle irtibata geçmeyi ihmal etmeyin.

Semazen Gösterisi Nedir?

Semazen gösterisi, gösteri sırasında özel giysileri olan semazenlerin kendi etrafında dönmesidir. Dönerken de sağ elin yukarıya doğru açık olmasıyla her türlü güzelliklerin Hak’tan alınması, sol elin aşağı doğru açık olmasıyla da Hak’tan alınan güzelliklerin halka verilmesini simgeler. Bu dönüşe eşlik eden ney sesiyle insanları farklı bir atmosfere götürmektedir. Organizasyonlara farklı bir hava katan semazen gösterilerimiz halk tarafından da büyük ilgi ve teveccüh ile karşılanmaktadır.

Semazen Ekibi Nasıl Kiralanır?

Semazen ekibi kiralama, organizasyonların bir parçasıdır. Mehter takımı kiralama, sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama, balon süsleme, tasavvuf ekibi kiralama ve animasyon yiyecekleri gibi organizasyonlarımız mevcuttur. Siz değerli halkımıza en güzel şekilde hizmet etmek adına her organizasyonumuza yenilikler katarak karşınıza çıkmaktayız. Her türlü kiralama organizasyonlarında ekip olarak kaliteli programlar çıkarmanın gayreti içerisindeyiz. Tercihlerinizden bizden yana olması, bizim için bir gurur kaynağı olacağı gibi sizler için de büyük bir memnuniyet olacaktır.

Semazen Ekibi Kiralama Fotoğraf Galerisi

Dini düğün organizasyonlarımız hakkında bilgi almak için tıklayın

WhatsApp chat