Taht Kiralama Hizmeti

Tekbir organizasyon olarak 1994 yılından beri düğün organizasyonları için kiralama hizmetlerini yerine getiriyoruz. Şirket olarak verdiğimiz kiralama hizmetleri arasında taht kiralama hizmeti bulunuyor. Bu hizmet kapsamında yaptıkları düğün ve etkinlikler için tahta ihtiyacı olanlara ürünlerimizi kiralıyoruz. Bu sayede kişilerin keyifli zaman geçirmesini sağlıyoruz. Organizasyon firması olarak Türkiye’de bulunan 50 üzeri il için hizmet veriyoruz.

Kına Geceleri İçin Taht Kiralama

Kiralama hizmeti verdiğimiz tahtlarımız özellikle kına gecelerinde tercih ediliyorlar. Kına gecesi yapılan gelin adayı gece boyunca oynamaktan ve dolaşmaktan yorulduğunda kına tahtında oturarak dinlenebiliyor. Ayrıca kına için unutulmaz fotoğrafların tahtımız üzerinde çekilmesini sağlıyor. Firma olarak kiraladığımız tahtlar gelinlerin tek başlarına oturabilecekleri ürünler olabildiği gibi damatla birlikte oturabileceği ürünlerde oluyor.
Ayrıca gelinin arkadaşlarının oturmaları için minder ve puf gibi ürünlerimizde bulunuyor. Kına tahtlarımız mihrace, avangart, salıncak ve standart modellerde bulunuyor. Ayrıca bu tahtlar için mekana uygun dekorlar ayarlıyoruz. Kına geceleri için taht kiralamak isteyenlere taht modellerimizi sunuyoruz ve düğün mekanına uygun olacak modele müşterilerimizin karar vermesini sağlıyoruz.

Sünnet Düğünleri İçin Taht Kiralama

Kına geceleri dışında sünnet düğünleri içinde taht kiralıyoruz. Sünnetler için kiraladığımız tahtları sünnet çocukları kullanıyor ve düğün boyunca dinlenme amacıyla bu tahtlar üzerinde oturuyorlar. Aynı şekilde sünnet tahtları da unutulmayacak fotoğrafların çekilmesi için kullanılıyor. Sünnetler için kiraladığımız tahtlar tek kişilik oluyor ve bu ürünlerimizin dekorunu da mekana uygun olacak şekilde hazırlıyoruz. Genellikle sünnet çocuklarının mutlu olması için renkli balonlarla tahtların süslenmesini sağlıyoruz.

Taht Kurulum Hizmeti

Tekbir organizasyon olarak kiralama hizmeti verdiğimiz tahtların kurulumunu da sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Böylece gelin adayları ya da sünnet çocukları düğün boyunca tahtlarımızı kullanabiliyorlar. Kiralama süresinin sonunda da tahtı düğün mekanından alıyoruz.

İlginizi Çekebilir: Masa Sandalye Kiralama 

WhatsApp chat