İlahi Ekibi

Dini içerikli düğünlerinde ilahi ekibinin olmasını isteyen kişiler için ilahi ekibi kiralama hizmeti veriyoruz. Böylece düğünlerin dini ezgiler eşliğinde daha güzel geçmesini sağlıyoruz.
Kiralama Hizmeti Verilen Organizasyonlar
Deneyimli olan ilahi gruplarının kiralanması hizmetini gerçekleştiriyoruz. Kiralama hizmeti verdiğimiz organizasyonlar genellikle sünnet düğünü, dini düğün, nişan, kına gecesi organizasyonları oluyor. Ancak müşterilerimizin taleplerine bağlı olarak açılış, iftar, mevlit ve anma programları içinde kiralama hizmeti veriyoruz. Ekiplerimiz 3-4 saat aralığında hizmet vererek merasim ve etkinliklerin daha güzel geçmesine aracı oluyorlar.

Eğitimli İlahi Grubuyla Hizmet

Tekbir organizasyon ilahi gruplarımız yaptıkları işte deneyim kazanmış kişilerden oluşuyor. İlahileri seslendiren ve müzik aletlerini çalan ekiplerimiz konservatuvar mezunu olup aletleri doğru bir şekilde çalarak ve ilahileri doğru seslendirerek kişilere kaliteli ilahi ziyafeti veriyorlar. İlahi grubumuzun katıldıkları organizasyonlarda çaldıkları müzik aletleri arasında ise keman, ud, ney, tambur, bendir ve kanun bulunuyor.
Ekiplerimiz bulundukları organizasyon süresince insanlar tarafından sevilmiş ve benimsenmiş ilahileri seslendiriyorlar. Verdikleri hizmetlerle düğün sahiplerinin ve misafirlerinin dini ezgiler eşliğinde güzel vakit geçirmelerini sağlıyorlar. Kiralama hizmeti verdiğimiz ilahi grubumuzda bulunan müzisyen sayısı ise organizasyon sahiplerinin isteğine bağlı olarak değişebiliyor.

Türkiye’ye Kiralama Hizmeti

Deneyimli müzisyenlerden ulaşan ilahi grubumuzu Türkiye’nin 50’den fazla şehrine gönderiyoruz ve düğünlerin onlar sayesinde kaliteli geçmesini sağlıyoruz. Dini düğün ya da sünnet düğünü yapmak için bizleri tercih ettiklerinde düğün zamanında ekiplerimiz düğün salonu ve mekanına ulaşarak hazırlıklarını yapıyorlar. Programın başlamasıyla da eserlerin seslendirilmesini gerçekleştiriyorlar.

Ekonomik Kiralama Hizmetleri

Düğünlerinde ilahi ekibinin olmasını tercih eden çiftler ve aileler için kiralama hizmetin ekonomik fiyatlar karşılığında gerçekleştiriyoruz. Fiyatımızın ekonomik olmasının yanı sıra hizmetimizin kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Düğünleri için bizleri tercih eden kişiler bizimle temasa geçtiklerinde istedikleri gün ve saat için organizasyon planlaması yapıyoruz.

İlginizi Çekebilir: Masa Sandalye Kiralama 

WhatsApp chat