Ses ve Işık Kiralama

Organizasyon hizmetlerimiz arasında bulunan ve en önemli yere sahip olan ses ve ışık kiralama sistemlerimiz, günümüz teknolojisine uyumlu, kaliteli malzemeden üretilmiş sistemlerdir. Kullanılacak olan organizasyon hizmet alanına göre kurulum yaptığımız sistemler, alan büyüklüğüne göre konumlandırılır. Ses sistemi seçiminde dikkat edilen bazı hususlar vardır. Organizasyon niteliği; canlı orkestra ya da dj performans hizmetine göre en uygun sistemler, teknik ekibimiz tarafından kurulumu yapılarak, organizasyon süresince hizmet verilir.

Ses ve Işık Kiralama Hangi Organizasyonlarda Talep Edilir?

Ses ve ışık sistemlerinin kullanım alanı geniştir. Işık sistemleri daha çok sahne kurulumu ile birlikte uygulanan hizmetler arasındadır. Düğün organizasyonları, gece işletmeleri, konser, festival, şenlik, mezuniyet, defile, fuar, lansman gibi alanlara ışık sistemi, alanı aydınlatmak adına tercih edilen sistemler arasındadır. Ses sistemi kullanımı ise tüm organizasyon hizmetlerine hitap etmektedir. Düğün organizasyonları, konser, festival, fuar, lansman, defile, açılış, mezuniyet, doğum organizasyonu gibi birçok organizasyon hizmetlimizde tercih edilir.

Ses ve Işık Sistemleri Nasıl Olmalı?

Ses ve ışık sistemleri kullanılacak alanın büyüklüğüne uygun olarak ses sistemi kolonları ve amfi seçilir. Program içerisinde; canlı orkestra, sanatçı, konuşmacı, tiyatro, stand up ya da dans gösterisi olması durumunda çıkışları uygun amfi, yaka mikrofonu, uygun ses sistemi tercih edilmelidir.

Ses ve Işık Sistemlerinin Önemi

Ses sisteminin kalitesiz olması, sürekli kesintiye uğraması ve sesin net çıkmaması organizasyonun imajını zedeler. Kötü bir algının akıllarda kalması ise yarardan çok zarar getirir. Özellikle konuşma esnasında miting ya da konferanslarda sesin yerine ulaşmaması, kesintilerin yaşanması en beklenilmeyen durumdur. Organizasyon firması olarak tecrübeli teknik ekibimiz ve kaliteli ekipmanımız ile her zaman yanınızdayız. Organizasyonunuzun sorunsuz devam etmesini ve amacını ulaşmasını sağlıyoruz.

İlginizi Çekebilir: Masa Sandalye Kiralama 

 

WhatsApp chat