Animasyon Yiyecek Kiralama

Etkinlik, özel gün organizasyonu, şenlik, festival gibi birçok organizasyon hizmeti yanında verilen ek hizmetler arasında animasyon yiyecekleri vardır. Organizasyonda ücretsiz dağıtımı yapılan birbirinden dikkat çekici yiyecekler ile her konsepte farklı lezzetler sunabilir, etkinliğinize gelen davetlilere sürpriz yapabilirsiniz.

Animasyon Yiyecekleri Nelerdir?

Animasyon ya da organizasyon yiyecekleri bazen tadımlık bazen sınırsız dağıtım olarak yapılabilir. Adet olarak size sunacağımız en uygun paketlerde dilediğiniz dağıtımı sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Peki, animasyon yiyecekleri nelerdir?

Bunlar;

 • Pamuk şeker
 • Pop corn
 • Osmanlı macunu
 • Süt mısır
 • Bardak mısır
 • Közde kahve
 • Kestane
 • Boza
 • Osmanlı şerbeti
 • Elma şekeri
 • Lokma

Bu ürünler sokak satıcıları kategorisi olarak geçmektedir. Organizasyona nostaljik bir hava katarak, etkinlik davetlilerinin mutlu olmasını sağlarsınız. Bu güzel jestiniz unutulmayacak firmanız ve siz her zaman bir anı olarak akılda kalacaksınız.

Animasyon Yiyecekleri Kullanım Alanları

Animasyon yiyeceklerinin kullanım alanı organizasyonun her dalında mevcuttur. Düğün organizasyonu, sünnet organizasyonu, nişan organizasyonu, ölmüş kişilerde seneyi devriye lokma dağıtımı, açılış organizasyonu, şenlikler, festival, konser alanı, fuar organizasyonları gibi birçok hizmet alanı bulunmaktadır. Ramazan aylarında oldukça talep gören; kestane, pamuk şeker, Osmanlı macunu, süt mısır, pop corn, Osmanlı şerbeti, boza gibi ürünler ise konsept ürünlerdir.

Animasyon Yiyecekleri Nasıl Dağıtılır?

Özel olarak üretilmiş nostaljik sokak satıcısı arabalarıyla birbirinden farklı tasarımda stantlar mevcuttur. Dilediğiniz ürün dağıtımı bazı ürünlerde minimum 100 kişilik dağıtım, bazılarında 500 kişilik olarak değişmektedir. Organizasyon süresi boyunca dağıtım talebinde ise sınırsız dağıtım seçeneğimiz vardır. Dağıtım, uzman kadromuz tarafından kostümlü olarak ya da temaya uygun kıyafetlerle yapılır. Tüm malzemeler tarafımıza ait olup, anlaşma dahilinde dağıtılır.

Animasyon Yiyecekleri Sağlığa Zararlı Mı?

Animasyon yiyecekleri toplum sağlığı adına önemlidir. Bu nedenle en kaliteli, taze ve lezzetli ürünler işin ustası tarafından hazırlanır, hijyenik olarak dağıtımı yapılır. Katkı maddesi pamuk şeker gibi ürünleri renklendirmek adına kullanılır. Bu maddeler en kaliteli üretici firmalardan tedarik edilir ve son kullanma tarihi dikkate alınarak özenle hazırlanır. Animasyon yiyeceklerinin bulunduğu gıda araç ve stantları her kullanımda itina ile dezenfekte edilir, kalan ürünler atılır.

Animasyon Yiyecek Kiralama Fotoğraf Galerisi

Masa Sandalye Kiralama

Masa Sandalye Kiralama hizmetimizle ihtiyaç halinde oluşan Masa Sandalye ihtiyaçlarınızı kaliteli ve uygun fiyatlı olarak Masa Sandalye Kiralama sayfamızdan temin edebilirsiniz.

WhatsApp chat