Kiralama Hizmeti

Tasavvuf Ekibi Kiralama

Tasavvuf Ekibi Kiralama

Hayatınızın en önemli gününüzün de  Tasavvuf Ekibi kiralama ile Tekbir Organizasyon hizmetlerimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Dini Düğün, nişan, sünnet özel gün ve geceleriniz de Tasavvuf ekibimiz ile Tekbir Organizasyon 13 Yıllık Tecrübesiyle sizlerin hizmetinde olmaktan mutluluk duyuyor.

Balon Süsleme Kiralama

Balon süsleme hizmetlerimiz ile Mağaza açılışlarınız için zincir  profesyonel ekiplerimiz tarafından sizlere sunuluyor.

Mağazanızın açılışı yada yıl dönümü tanıtımı için tekbir organizasyon tanıtım ekibi sizlerin çözüm ortağı oluyor.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama hizmetimizle sünnet törenleriniz gibi özel günlerinizde görsel bir şölen yapabilirsiniz.

Tekbir organizasyon ailesi olarak sizlerden gelen talep doğrultusunda türlü hizmetler sunulur. Osmanlı temalı bir organizasyon için Sünnet tahtı ve Yeniçeri Kiralama hizmeti anında sağlanmaktadır. Sünnet tahtında misafir edilen sünnet çocuğumuz çok rahat edecektir.

Semazen Ekibi Kiralama

Semazen Ekibi Kiralama, organizasyonların bir parçasıdır. Mehter takımı kiralama, sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama, balon süsleme, tasavvuf ekibi kiralama ve animasyon yiyecekleri gibi organizasyonlarımız mevcuttur.

Semazen Ekibi Kiralama
Mehter Takımı Kiralama

Mehter Takımı Kiralama

Osmanlı zamanında kutlamalar ve ilanlar için kullanılan mehter takımı günümüzde organizasyonlar için kullanılır. Bizler firma olarak Mehter Takımı Kiralama hizmeti veriyoruz. Bu sayede yapılan organizasyonların Osmanlı’dan kalma bir gelenekle daha eğlenceli hale gelmesini sağlıyoruz.

Animasyon Yiyecek Kiralama

Animasyon Yiyecek Kiralama hizmetimiz, Etkinlik, özel gün organizasyonu, şenlik, festival gibi birçok organizasyon hizmeti yanında verilen ek hizmetler arasında animasyon yiyecekleri vardır. Organizasyonda ücretsiz dağıtımı yapılan birbirinden dikkat çekici yiyecekler ile her konsepte farklı lezzetler sunabilir, etkinliğinize gelen davetlilere sürpriz yapabilirsiniz.

Animasyon Yiyecek Kiralama
WhatsApp chat