Açılış Organizasyonu

Yeni kurulan firmanızın tanıtımı için gerçekleştirmek istediğiniz açılışınızın dikkat çekici ve akıllarda kalıcı olması adına birbirinden farklı açılış organizasyonu hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Sürekli değişen ve gelişen dünyaya ayak uydurarak en yeni fikirleri sizler için uyguluyoruz. Unutmayın; organizasyonunuz ne kadar farklı olursa, akılda kalmanız kaçınılmazdır.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz arasında ihtiyaca yönelik, çözüm odaklı ve en yeni organizasyonlar mevcuttur. Özel günlerinizde sizleri yalnız bırakmayacak, her zaman yanınızda olacağız.

Hizmetlerimiz;

  • Açılış organizasyonu
  • Nişan organizasyonu
  • Kına organizasyonu
  • Düğün organizasyonu
  • Sünnet düğünü organizasyonu
  • Ürün ve hizmet kiralama
  • Müzik grupları

Organizasyon firması olarak sunduğumuz hizmetler doğrultusunda sürekli gelişim içerisinde taleplerinize karşılık vermek için gayret gösteriyoruz. Yeni fikirler, farklı konsept ve ekipmanlar ile tanıtımınızı en iyi şekilde yapmanızı sağlıyoruz.

Açılış Organizasyon İçerikleri

Açılış organizasyonu; yeni kurulan firma, şube açılışı, yıl dönümü, özel günler ve ürün tanıtımları için yapılmaktadır. Her işlem için ayrı hizmet vermekteyiz. Yeni açılacak olan firmanızın iş koluna, bölgesine, müşteri potansiyeline ve ürünlere göre sunduğumuz hizmetler ile en uygun açılış paketlerini sizler için oluşturuyoruz. Organizasyonda kullanılacak ekip, ekipman, malzeme ve hizmetleri sizlerle birlikte planlıyor ön proje hakkında konuşuyoruz. Organizasyon hizmetimizde risk, sürpriz ya da beklenmedik durumlarla sizleri karşı karşıya getirmiyor ve anlaşma dahilinde hizmet veriyoruz.

Açılış Organizasyonunda Neler Olur?

Açılış organizasyonları için talep edebileceğiniz hizmet ve ürünler; balon süsleme, bayrak süsleme, müzik sistemi, dj, hostes, animatör, fly tüp, maskot, müzik grupları, karşılama ekibi, tanırım anons, catering, kokteyl masası gibi daha birçok ürün sizlerin hayalleri, bizlerin katkıları ile gerçekleşen hizmetlerdir.

Açılış Organizasyonu Hangi Firmalara Yapılır?

Açılış organizasyonu hizmetleri her sektöre, her mekana ve her bölgeye yönelik olarak yapılabilir. Bu kriterlere göre belirlenecek olan hizmetler profesyonel ekibimiz tarafından belirlenir. Örneğin; bir muayenehane açılışı ile market açılışı için aynı işlemler uygulanmaz. Bu nedenle açılışını gerçekleştirmemizi düşündüğünüz işinizin detaylarını bizimle paylaşmanız büyük önem taşır. Organizasyonunuz sorunsuz geçerken siz işinize odaklanıyorsunuz. Çünkü biz sizlerle birlikte büyüyor ve daha çok gelişiyoruz.

Açılış Organizasyon Fotoğraf Galerisi

WhatsApp chat