Animasyon Kiralama

Organizasyonların vazgeçilmezi olan ve her yaşta insanın yüzünden tebessüm bırakan animasyon kiralama gösterileri için kiralama hizmeti vermekteyiz. Dilediğiniz organizasyona uygun olarak sunduğumuz hizmetlerimiz ile unutulmaz bir gün yaşayacaksınız.

Animasyon Hizmetimiz

Animasyon hizmetlerimiz; palyaço, dev maskot, şişme palyaço, şişme ürünler, jonglör, sihirbaz, tahta bacak, fly tüp, çizgi film karakter kostümlü ekip, hayal kahramanları ekip kiralama konusunda sizlere birçok alternatif sunmaktayız. Animasyona ihtiyaç duyulan organizasyon hizmetlerimiz oldukça fazladır. Organizasyonların vazgeçilmez hizmetleri olan animasyon konusunda, profesyonel ekip ve ekipmanla sizlere görsel show sunuyoruz.

Organizasyon Hizmetlerinde Animasyon

Her organizasyonda farklı bir konseptin sunulduğu organizasyonlarınızın temasına uygun olarak hizmet veriyoruz. Ekibimiz, hijyenik ve 1. kalite kostümler, kullanılan malzemeler oldukça kaliteli ve organizasyonunuza renk katacak nitelikte.
Düğün organizasyonlarında animasyona oldukça ihtiyaç duyulur. Çocukların bir araya toplandığı, çoğu zaman bu eğlenceye yetişkinlerinde katıldığı oldukça güzel bir hizmet sunuyoruz. Animasyon hizmetlerimiz ile birlikte balon, hediye, pop corn ya da pamuk şeker gibi ürünler dağıtıyoruz.
Açılış organizasyonları, şenlik ve festivallerde kullanılan ortak animasyon kiralama hizmetimizde; maskot, şişme ürünler, tahta bacak, jonglör, sihirbaz, kostümlü animasyon ekibimiz, firma sektörüne uygun özel maskot gibi birçok animasyon hizmetimiz sizlere sunuyoruz. Doğum günü ve sünnet organizasyonlarında çocuklar için düzenlenen özel etkinliklerde, animasyon hizmeti vazgeçilmez bir öneme sahiptir.

Neden Animasyon Kiralama?

Animasyon hizmeti kiralamak her organizasyon için kaliteli hizmet ve düşük maliyet anlamına gelir. Animasyonlarda kullanılan kostümlerin yüksek maliyetli olması ve personel ile sunumu kiralama olarak daha mantıklı bir seçim olacaktır. Her animatörümüzün gerçekleştirdiği sunum, alanında uzmanlık gerektiren hizmetlerdir. Bu nedenle organizasyonunuzda profesyonel animasyon ekibi, bulunduğu ortama tercih etmeniz, kalite, estetik ve renk katacaktır.

 

İlginizi Çekebilir: Masa Sandalye Kiralama 

WhatsApp chat