Nişan Organizasyonu

Ekip olarak yürütülen organizasyon çalışmaları, günümüzde en çok tercih edilen organizasyonlar arasına girmektedir. Uzun yıllardır bunun emeğini vererek kaliteli bir ekiple bizlerde organizasyonlardaki yerimizi almış bulunuyoruz.

Ne Gibi Organizasyon Çalışmalarımız Vardır?

Nişan, kına gecesi, düğün, dini düğün, sünnet düğünü gibi birçok organizasyona ekibimizle katılarak güzel gününüze güzellikler katma gayretindeyiz. Bunların dışında kurumsal organizasyonlar da bulunmaktadır. Her türlü resmi açılışlara iştirak ederek siz değerli halkımızın gönüllerinde yer etmeye çalışmaktayız.

Nişan, Kına Ve Düğün Organizasyonlarının İçeriği Nedir?

Evliliğe atılan ilk adım olmasından dolayı herkes için özel bir gün olan nişan gecesini, zahmetsiz, stresten uzak, rahat bir şekilde geçirebilmeniz açısından ekibimizle yanınızda yer almak ve yükünüzü hafifletmek bizim işimizdir.

Nişan organizasyonu, sizin geceyi hem rahat hem de stressiz bir şekilde geçirebilmeniz adına en güzel şekilde hazırlanmaktadır. Mekan tercihinizi yaptıktan sonra işinizi bize bırakın. Biz ne gerekiyorsa ekip olarak organize edelim ve sizleri bu yoğun iş arasında yormamış olalım.

Nişan sonrası her türlü kına, düğün merasimlerini de en güzel şekilde organize ediyor ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden gelen gayreti ve özeni göstermeye çalışıyoruz. Tercihinizi bizden yana yapın ve pişman olmayın.

Nişan Organizasyonunda Ne Gibi Konseptler Var?

Organize etmiş olduğumuz nişan programlarını, sizlerin de arzulayacağı şeklide eşsiz ve benzersiz bir şekilde hazırlıyoruz.

  • Düğün orkestrası,
  • Gecenin akışını sunan dj,
  • Gelin yolu dekoru,
  • Masa, sandalye süslemeleri,
  • Masa üzerine özel tasarım ve süslemeler,
  • Şamdan ve çiçek dekorları,
  • Peçetelik ve özel peçete dekorları,
  • Size özel tasarlanmış menü kartları,
  • Sizin tercihiniz doğrultusunda tasarlanacak olan çevre dekoru ile bu anlamlı gecenize eşlik etmekteyiz.

Düğün organizasyonlarına ilave olarak nikah masası, nikah masası süslemeleri ve özel podyum süslemeleri ve bunun gibi başka konseptlerle hizmetinizdeyiz.

Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir?

Bu organizasyonların dışında sunduğumuz hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Mehter takımı kiralama, semazen kiralama, sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama, tasavvuf ekibi kiralama, balon süsleme ve animasyon yemekleri gibi hizmetlerimizde de sizlerin memnuniyetini kazanmak için ekibimizle beraber çalışmaktayız.

Nişan Organizasyonu Fotoğraf Galerisi

WhatsApp chat