By Ufuk Organizasyon Hakkımızda

1994 yılında organizasyon hikayesine başladığı zaman diliminde bir çok etkinliklere imza atıp o senelerde büyük projeler gerçekleştirerek Türkiye de ve Avrupa’da yapılan organizasyonlar da söz sahibi olmuştur.
Firma ilk yıllarında bünyesinde müzik etkinlikleri ve kurumsal organizasyon ile hikayesine başlamış olup yıllar sonrası da ihtiyaç üzerine davet organizasyonlarında on binlerce ailelerinin tercihi olmuştur.

Ayrıca organizasyon bünyesinde tüm müşterilerimizin istek ve arzularına dayalı programları icra etmenin güven ve mutluluk içinde kaliteli hizmetleri ile yoluna devam etmektedir organizasyonlar çerçevesinde düğün organizasyonu, sünnet organizasyonu , nişan organizasyonu, kına organizasyonu, kurumsal açılış organizasyonu Catering organizasyonu departmanları ile hizmette sınır tanımayan Tekbir Organizasyon her geçen yıl organizasyon başarı grafiğini yukarı taşıyarak kurumsal işletmeler tarafından plaket ve ödüllerle onure edilmiştir.

Bundan sonraki çalışma hayatımızda yeni bir yuva kurulmasında tadımız ve tuzumuzun olmasını canı gönülden dileriz.

Ayrıca güzel bir anektot ile bir paylaşım yaparak mutluluğunuzu dile getirmek istiyoruz ve
firmanın en güzel mirası şu olmuştur bizlere.

Zaman diliminde bir kaç eş adayını düğününü yapıp ailenin doğan erkek evladının sünnet düğününü yapıp
Sünnet olan evladı evlendirmenin mutluluğunu yaşayan ilk firma olarak tarihe yazılmak bizler için ayrıca bir övünç kaynağıdır.

Tekbir organizasyon ile ilkler hep güzel olacak.

WhatsApp chat