Kına Organizasyonu

Evliliğe bir adım kala diye bilinen kına organizasyonu düğün organizasyonu kadar önemli bir hizmettir. Biz; bu önemli günde sizlere kendinizi özel hissettirmek adına, profesyonel kına ekip ve ekipmanımızla yanınızda oluyoruz. Kına konseptlerimiz, ekibimiz, hizmetlerimiz, kına mekân seçiminiz ve kına malzemeleriniz ile yorgunluğunuzu keyifle üstleniyoruz. Siz; kına gecenizde sadece unutulmaz anlarınızın keyfini çıkarıyor ve mutluluğa odaklanıyorsunuz.

Kına Organizasyonu Hizmeti

Kına organizasyonu alanında profesyonellik isteyen bir hizmettir. Yeni konseptler, kaliteli ürünler, eksiksiz kına malzemeleri, müzik gibi birçok detay ince ince elenir ve dokunur. Gecenizde tek bir eksiğe ve hataya yer bırakılmaz. Çünkü kına geceniz bir daha tekrarlanamaz. Bunun bilincinde olarak hareket ediyor ve özen gösteriyoruz.

Kına hizmetlerimiz;

  • Kına malzemeleri
  • Kına koltuk ve takımları
  • Kına gazebo tüllü ya da çiçekli
  • Nedime
  • Dans gösteri
  • Kına yakma merasimi
  • Dj
  • İç mekan süsleme
  • Masa sandalye giydirme

Kına gecesine özel olarak istenilen renk, tasarım ve konseptte hazırlanan ürünlerimiz, sizinle bir uyum içinde olacak.

Kına Organizasyonu İç Mekan Tasarım Nasıl Olur?

Kına gecesi organizasyonu için iç mekanda sahne kurulum, kına gecesi koltuk takımı, gazebo, masa sandalye giydirme, masa üzeri peçete, masa üzeri şamdan, masa üzeri supla, müzik ve dans grubu, volkan, konfeti, catering, garson gibi mekana ve ihtiyaca yönelik hizmetimiz sizlere sunulmaktadır.

Kına Organizasyonu Dış Mekan Tasarım

Kına gecesi için düğün kadar hazırlık yapılabilmektedir. Bu nedenle bu özel gecede iç ve dış kamera çekimi, giriş karşılama yolu süsleme, çiçekli-ayaklı şamdanlı geçiş yolları, karşılama hostesi, karşılama masası, isme özel pano gibi gecenize gelen misafirlere dışarıdan yanınıza kadar eşlik edecek hizmetlerimiz ile sizi sevenlere özel hissettireceksiniz.

Kına Organizasyonu Rezervasyon

Özel gecenizi riske atmamak adına daha erken zamanda anlaşma yapmış olmanız, üzerinizdeki stresi atmanıza yardımcı olacak. Biz firma olarak kına gecenize kadar tüm planlamayı yaparak sizin yerinize hazırlanıyoruz. Son zamanlara bırakacağınız anlaşma sonucu, gerçekleşen yoğun talepler nedeni ile rezervasyon sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Anlaşma için en geç süre için, firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kına Organizasyonu Fotoğraf Galerisi

WhatsApp chat